Forumul Asociatiei Club Sportiv Crazy Drivers

Cafeneaua Membrilor ACS Crazy Drivers

Distribuiţi
    mishu

Numarul mesajelor : 62
    Varsta : 29
    Localizare : suceava/iasi
    Data de inscriere : 16/02/2009

Re: Cafeneaua Membrilor ACS Crazy Drivers

Mesaj Scris de mishu la data de Sam Feb 21, 2009 1:30 pm

adreyutzu..scuze k-ti spun si sa nu te superi pe mine...dar intervenii in discutii aiurea...fara nici un subiect sau un raspuns concret....noi incercam aici sa discutam ceva ce ne ajuta pe noi si clubu ...scz...
    andreyutzu

Numarul mesajelor : 88
    Varsta : 28
    Localizare : pascani
    Data de inscriere : 12/02/2009

Mesaj Scris de andreyutzu la data de Sam Feb 21, 2009 1:40 pm

nui nimik mishu faza e k eu is in pascani si nu am cum sa ajung la intalniri...si daca nu vb pe forum nici fatza in fata..iti dai seama k daca vin la o intalnire nimeni nu ma cunoaste..si de aia mai intervin si eu pe ici pe colo..scz daca am deranjat pe cineva
    al3xxx

Numarul mesajelor : 86
    Varsta : 30
    Localizare : iasi/botosani

Mesaj Scris de al3xxx la data de Sam Feb 21, 2009 1:42 pm

adik noi suntem doar o adunare generala???ca sa te citez...dak ai fi citit mai sus ai fi vazut k voteaza toata lumea pt cineva care intra in club Evil or Very Mad
    loco
    Moderator

Numarul mesajelor : 368
    Varsta : 34
    Localizare : Iasi
    Data de inscriere : 08/02/2009

Mesaj Scris de loco la data de Sam Feb 21, 2009 1:50 pm

dupa cum sugereaza si topicul, numele lui in special am sa'l repet sa inteleaga si altii Cafeneaua Membrilor ACS Crazy Drivers, topicul este deschis doar pentru discutiile C.D. asa ca am sa va rog pe restul sa va abtineti de la comentarii inutile si totodata pareri inutile.
    membrii in aderare au dreptul la comentarii.

sper sa nu mai fie nevoie sa mai intervin. CLAR?
    T-G60

Numarul mesajelor : 164

Mesaj Scris de T-G60 la data de Sam Feb 21, 2009 2:12 pm

tot respectul pentru Stefan dar daca noi membri nu te dorim intre noi nu are cum sa ne oblige nimeni sa te primim .. si daca vii maine seara.. ai grija cui pui frana in fatza Wink
    PoToS

Numarul mesajelor : 132
    Localizare : Iasi / Suceava
    Data de inscriere : 09/02/2009

Mesaj Scris de PoToS la data de Sam Feb 21, 2009 2:29 pm

CiRiNeL a scris:
    Low_ridah a scris:
    PoToS a scris:
    crysty a scris:numa bine cum ajung eu acasa Razz
    pai hai sa dai o mana de ajutor Razz

ma gandeam ca nu am vazut eu bine :?? Poate nu stiu sa citesc ...

ce face scoala asta din om Smile)
    poate face multe dar este cu cateva posturi mai sus in care am zis de o cheie Smile scoala asta ce face Smile
    loco
    Moderator

Numarul mesajelor : 368
    Varsta : 34

Mesaj Scris de loco la data de Sam Feb 21, 2009 2:39 pm

EDIT loco: discutia ramane in caz ca nu'si aduce aminte ce am vb.

acelasi_crys: salut!

Poti sa faci cate desene vrei tu..eu ti-am explicat ceva... Regulamentul "scris" de tine e foarte "simplu"!

Am fost invitat de Stefan sa iau maine parte la intalnire,si am acceptat`o asa ca sa stii si tu, ca vad ca esti la "un cm mai sus de toti" pe Forum. Pe langa acest lucru, va mai veni si un alt tip cu un 206, ce are user si pe 4T.. In fine ... eu doar accept invitatia facuta de Stefan din diferite motive si considerente.
    acelasi_crys: Si te rog mult sa imi stergi posturile ... !
    Loco: salut ... regulile NU sunt facute de mine, ele au fost facute de NOI ... trebuiesc respectate pt a fi un membru CD ... pe de alta parte tu nu esti in CD si de asta ai reply-ul respectiv. f bine ca ai primit invitatie din partea lui stefan ... dar ce treaba avem noi cu asta ?
    acelasi_crys: Maine seara se va discuta, clar si concis acest lucru.
    acelasi_crys: Pentru ca el nu mi-a facut invitatia degeaba!
    Loco: pai tocmai asta e treaba ... nu este nimic de discutat in ceea ce te priveste pe tine si mai ales pe noi ... asta mi s'a zis si asta va fi.
    acelasi_crys: Na, cum zici tu sa fie!
    acelasi_crys: Mie imi este indiferent in acest moment. Eu chiar am ales sa dau si jos stickerul vechi sa renunt la titulatura de pe 4T la Crazy...dar Stefan a zis NU...si asta chiar in fata lui se intampla... !
    Loco: iti mai repet o data ... nu e cum zic EU ,... e cum zicem NOI ... vad ca nu faci diferenta intre deciziile luate de grup si deciziile luate de "conducere"
    acelasi_crys: In mare parte daca te vei uita in arhivele cluburilor ai sa vezi ca Presedintiele General si Presedintii de Filiale au primele cuvinte, pentru ca acest PRESEDINTE sau ACESTI PRESEDINTI au fost alesi cu un scop!
    Loco: nu ma intereseaza ce a fost
    Loco: ma intereseaza ce se intampla acum si ce se va intampla de acum inainte ...
    acelasi_crys: de asta OSMS s-a despartit si a aparut HPR ... si mai departe la fel...multe alte cluburi de care inca nu stiti.. De asta a aparut MidNight Racers Romania ... De asta a aparut Anonymus....
    acelasi_crys: In fine...
    Loco: auzi ... pe mine nu ma intereseaza ce fac altii ...
    Loco: nu'mi place sa ma repet ...
    acelasi_crys: Nu,dar ar trebui sa adopti o oarecare pozitie si sa fii putin preventiv!
    Loco: lasa asta in grija mea ... nu'mi purta mie de grija ma descurc chiar f bine ...
    acelasi_crys: Pentru ca oricand apar discutii si conflicte pentru ca unul din cei din care toti ati fost egali mereu va fi mai altfel sau se va simti putin dedreptatit
    Loco: bun ... asta e treaba noastra ... ce treaba ai tu cu asta ?
    acelasi_crys: Atunci daca nu am niciotreaba te invit sa imi scoti tu stickerul astazi
    Loco: tu trebuie sa ti'l scoti ... nu am sa vin eu personal sa'ti fac treaba ...

Ultima editare efectuata de catre loco in Sam Feb 21, 2009 11:16 pm, editata de 1 ori
    T-G60

Mesaj Scris de T-G60 la data de Sam Feb 21, 2009 3:08 pm

ce vrea asta fratilor ..daca e asa bazat sa pun man sasi faca club e asa greu de inteles ca nu il vrea nimeni si din moment ce majoritatea membrilor nu il doresc la aceasi masa cu ei nu vad de ce se baga cu forta in seama daca vrea sa vina ca invitatul lui Stefan nare decat sa vina dar ca membru nu cred ca va fi acceptat vreodata..
    RAZ`U

Varsta : 33

Mesaj Scris de RAZ`U la data de Sam Feb 21, 2009 3:09 pm

o sa fiu si eu prezent dumineca la intalnirea asta..neaparat, mort, copt o sa vin....
    PoToS

Mesaj Scris de PoToS la data de Sam Feb 21, 2009 3:12 pm

corect este sa vorbim si sa votam daca este primit sau nu cu toate ca se stie deja dar asa respectam si regulamentul si toata lumea e impacata si multumita Exclamation

Ultima editare efectuata de catre PoToS in Sam Feb 21, 2009 3:18 pm, editata de 1 ori
    luci

Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 20/02/2009

Mesaj Scris de luci la data de Sam Feb 21, 2009 3:20 pm

Crys.. . pai explicane si noua ce vrei ..??
    Daca potzi sta de vb. numai cu presedintzii ca doar tu nu potzi sa vb. cu noi astea mai mici ... suna un presedinte si lasa forumu ca sincer dupa cum vezi nu esti prea bine venit
    PoToS

Mesaj Scris de PoToS la data de Sam Feb 21, 2009 3:21 pm

CRyS` a scris:Nu stiu de unde deduceti voi ca eu vreau in Club!!! ?!?!?!??!?!?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Eu stiu foarte bine ce vreti voi,majoritatea din CD si voi respecta doar ceea ce imi zic Presedintii acestui Club!!! Pentru ca momentan doar cu ei am discutat de "o eventuala revenire" affraid

RAZ`U a scris:
    CRyS` a scris:Nu stiu de unde deduceti voi ca eu vreau in Club!!! ?!?!?!??!?!?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Eu stiu foarte bine ce vreti voi,majoritatea din CD si voi respecta doar ceea ce imi zic Presedintii acestui Club!!!
    presedintele...adica Stefan Ciocoiu
    restul suntem doar vicepresedinti...dar la noi conteaza ce vor si ceilalti membri, nu e totalitarism...

crys,,sunt niste reguli in club care le respecta toti
    luci

Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 20/02/2009

Mesaj Scris de luci la data de Sam Feb 21, 2009 3:23 pm

Crys..
    Pai in cazul asta sa ai un weekend placut...
    Si daca vrei sa faci prezenta duminica adu si 20 lei cotizatie....\
    al3xxx

Numarul mesajelor : 86
    Localizare : iasi/botosani

Mesaj Scris de al3xxx la data de Sam Feb 21, 2009 3:31 pm

dak vrei sa se discute cazul tau..trebuie sa fii si u prezent..o data si pt totdeauna
    Low_ridah

Numarul mesajelor : 82

Mesaj Scris de Low_ridah la data de Sam Feb 21, 2009 4:12 pm

Problema ...?? eu nu am detectat nici o problema ...doar ca am stat si am facut posturi eronate Smile ...astea nu sunt probleme ... sincer daca stam si facem asa de fiecare data cineva sufera de nevoie de atntie ...e grav ...eu il consider amuzament ...

Poate sunt eu cam idiot ...defapt eu ma consider idiot ...dar ..pana la urma urmelor si urmei si tot ...de ce neam batut gurile aici ??? Mie mi se pare ca nu sa vrut absolut nimic ..doar atentie ...si bagare in seama... sa facut zarva degeaba... oph oph ..ce naivi suntem ... Daca are omul ceva de zis ..zice din prima Smile.. nu ca " Stai ca vreau in club...dar defapt ....dar , sa stii ca sunt prieten cu Stefan si pot sa vin cand vreau la intalniri , chiar daca ma rugat lumea si a fost binevoitoare atata timp sa ma tolereze si sa ma roage sa partcip...a dar mna ..daca ei sunt naivi ..lasa sa profit " ...
    T-G60

Mesaj Scris de T-G60 la data de Sam Feb 21, 2009 4:28 pm

deci revenind la oile nostre unde facem maine intalnirea ??????? ca tot nu sa gasit o locatie
    Low_ridah

Mesaj Scris de Low_ridah la data de Sam Feb 21, 2009 5:18 pm

Pana una alta .. Pana da caldura .. Cred ca ramane aceelasi loc ...vom astepta sa dea caldura si vom sta afara pe scaunele Smile ... Dar totusi ar trebui si un loic mai linistit ... :?
    SupraMKIII

Numarul mesajelor : 152
    Varsta : 39
    Localizare : Iasi si Suceava
    Data de inscriere : 14/02/2009

Mesaj Scris de SupraMKIII la data de Sam Feb 21, 2009 5:28 pm

Astazi am primit inca o sansa sa va fiu pastor in continuare. Am plecat cu trenul la suceava si asta este rezultatul. Noi eram in al doilea vagon, exact in compartimentul care nu mai este acum. Am scapat intregi dar puteti vedea si voi cum arata un tren si un camion in contact direct.

pozele le pune Radu si vedeti si voi. Nu am putut face mai multe ca eram oleaka affraid
    T-G60

Mesaj Scris de T-G60 la data de Sam Feb 21, 2009 5:37 pm

ca de obicei netu lu sefu nu merge si il ajut bine ca a scapat intreg si el si irina...

SupraMKIII

Mesaj Scris de SupraMKIII la data de Sam Feb 21, 2009 5:40 pm

In alta ordine de idei. Stiti ca eu sunt adeptul discutiilor deschise. Asa ca DUMINICA va veni si Crys seara. Eu zic sa stea toata lumea de vorba, face-to-face, sa isi spuna parerile si sa vedem ce iese. Crys a fost vineri pe la mine si vroia sa dezlipeasca stikerul de fata cu mine. Eu va rog sa aveti rabdare pana Duminica. Dumiica se va vota si vom stabili cum face. Dar nu vreau sa se uite ca toti avem si calitati si defecte. Deci sa incercam sa ne folosim caliatile si sa scapam de defecte.

Cu Stima al vostru pastor fara autoritate (Razz) si traiesca democratia. La vot ostenilor.
    RAZ`U

Mesaj Scris de RAZ`U la data de Sam Feb 21, 2009 5:56 pm

nah....daca asta este modul tau de a rezolva lucrurile...fie, dar tin minte ca atunci cand am discutat despre excluderea lui, si cand ti-am spus ca el nu vrea sa-si dea stikerul jos decat daca ii spui tu, ai fost de acord, si ai spus ca il suni, si ii comunici hotararea luata de club....acum vad ca te-ai intors...nah..cel mai bine vorbim dumineca....
    Low_ridah

Mesaj Scris de Low_ridah la data de Sam Feb 21, 2009 5:57 pm

A avut grija de voi cineva de acolo de sus dupa cum se vede din poze ... Ne bucuram ca sunteti intregi si nevatamati ... Sper sa ajungeti Duminica sa ne vedem si sa ne impartasiti experienta nu prea placuta Smile aveti grija de voi la intoarcere ..
    RAZ`U

Mesaj Scris de RAZ`U la data de Sam Feb 21, 2009 6:16 pm

chiar ca cineva va iubeste....
    CiRiNeL

Numarul mesajelor : 180
    Localizare : Iasi & Roman
    Data de inscriere : 11/02/2009

Mesaj Scris de CiRiNeL la data de Sam Feb 21, 2009 6:21 pm

damn....belea mare
    SupraMKIII

Mesaj Scris de SupraMKIII la data de Sam Feb 21, 2009 6:48 pm

RAZ`U a scris:nah....daca asta este modul tau de a rezolva lucrurile...fie, dar tin minte ca atunci cand am discutat despre excluderea lui, si cand ti-am spus ca el nu vrea sa-si dea stikerul jos decat daca ii spui tu, ai fost de acord, si ai spus ca il suni, si ii comunici hotararea luata de club....acum vad ca te-ai intors...nah..cel mai bine vorbim dumineca....

Sincer Crys a vrut sa il dea jos. Dar am citit intre timp si eu discutiile, am vb si cu el si as vrea sa vad ambele parti fata in fata. In principal si pentru mine tot interesul clubului primeaza, asa ca de asta am spus ca daca asa se doreste este exclus din club.

Nu m-am intors de la decizie, dar vreau sa vad o discutie face - to - face ca sa vad de ce s-a ajuns la distantarea asta. Pentru ca fiecare are parerea lui si fiecare spune ca ce spune el este corect. Asa cum iti acord tie credit trebuie sa ii acord si lui. Daca nu pot sa ma autoexclud din club si gata. Pana la urma ai vazut ca nu am comentat la nici o decizie, dar momentan inca acest club este fondat de mine, de Andrei si de Alex. Si este A.C.S. datorita mie. Nu intelege ca imi impun o decizie pentru ca nu am luat nici o decizie fara sa ma consult cu voi dar vreau si eu sa vad ambele parti si ambele pareri.

Cred ca daca tot suntem in democratie trebuie sa mergem in continuare asa.

Daca este cineva care da inapoi inseamna ca nu a meritat increderea mea si mi-am batut gura degeaba in aceste 2 posturi legate de Crys.

Asa este fair play pentru Crys si cred ca aici esti de acord cu mine. Nu ii dau decat ocazia de a-si expune punctul de vedere. Nu inseamna ca am acceptat ca de luni bune singurul din club cu care a vorbit sunt eu si ca nu a venit la nici o intalnire.

Multumesc pentru intelegere,
    Stefan Ciocoiu
    Presedinte A.C.S. Crazy Drivers Romania

edit loco: ma omora rosu ala al tau.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Vin Aug 17, 2018 8:34 pm