Forumul Asociatiei Club Sportiv Crazy Drivers

REVELION in stil CRAZY DRIVERS.... locatie??

Distribuiţi
    KAmikazee

Numarul mesajelor : 43
    Varsta : 29
    Localizare : Iasi/Suceava
    Data de inscriere : 09/02/2009

REVELION in stil CRAZY DRIVERS.... locatie??

Mesaj Scris de KAmikazee la data de Lun Noi 09, 2009 1:52 am

Dupa discutia avuta in seara aceasta in urma intalnirii... ne-am propus sa ne organizam si sa incercam sa gasim o locatie (cabana, casa cuiva din club, alte locatii) unde sa facem o mega petrecere de revelion.... cine are prieteni/cunostinte care detin pensiuni sau cabane undeva la munte sa incerce sa ia leg cu acele pers pt a intreba un pret informativ... stefan s-a oferit sa caute cva pe la Manastirea Humorului (satul Manasiterea Humorului.. nu la manastire cum a crezut initial RAZ`u Smile) ) sau pe la Voronet... eu de asemenea o sa incerc pe sapt asta sa fac rost de un pret la o cabana (ce-i drept oleak mai mica- 7 camere a cate 2 paturi)la poalele muntilor Calimani, iar loco a zis si el ca o sa se intereseze pe la Dorna... ar fi frumos sa ne adunam si anul acesta de revelion toti... pentru ca anul trecut a fost chiar distractie!

Deci tema pentru acasa: cautati locuri pentru petrecut de rev Very Happy Very Happy Very Happy
    RAZ`U

Numarul mesajelor : 88
    Varsta : 33
    Data de inscriere : 08/02/2009

Re: REVELION in stil CRAZY DRIVERS.... locatie??

Mesaj Scris de RAZ`U la data de Lun Noi 09, 2009 11:23 am

ete na, tre sa zici tu la toata lumea ca am gresit... jocolor
    KAmikazee

Mesaj Scris de KAmikazee la data de Lun Noi 09, 2009 2:48 pm

hai wa... ca ai facut o fatzuca cand ai auzit de manastirea humorului Smile) park iti dadea cva cu virgula.. in alta ordine de idei.. cabana de care ziceam eu costa de rev undeva la 6 mil (toata cabana/zi si incap 14 pers).
    CiRiNeL

Numarul mesajelor : 180
    Varsta : 30
    Localizare : Iasi & Roman
    Data de inscriere : 11/02/2009

Mesaj Scris de CiRiNeL la data de Lun Noi 09, 2009 2:56 pm

nu ar fi rau...sa vedem cati ne adunam...pt ca am impresia k vom fi mai multi de 14 pers
    KAmikazee

Mesaj Scris de KAmikazee la data de Lun Noi 09, 2009 6:19 pm

Deja baietii au inceput sa isi faca temele;)).... iuda a mai gasit cva pe net....
    1. http://www.cabanagigiursu.ro/ cica ar veni 20ron/pers in sezon... acuma tre sa vdm cat e cazarea de rev si dak mai au locuri
    2. http://www.casa-bunicilor.ro/prezentare.html 50ron/camera in sezon... again tre sa vdm cazarea de rev... Very Happy Smile
    3. http://www.pensiuni-vile.ro/Spatii_cazare_Vatra%20Dornei-Pensiunea_Cris-2120.html

Hai baietii Very Happy Very Happy Very Happy ca tre sa ne grabim..Very Happy Very Happy Very Happy

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Lun Iun 25, 2018 9:32 pm